Zamknij

Monter konstrukcji stalowych

Nr oferty: StPr/24/0406Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnobrzegu

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Tarnobrzeg, powiat: m. Tarnobrzeg, woj: podkarpackie
Zakres obowiązków: montaż konstrukcji stalowych; dwie zmiany 6.45-14.45, 15.00-23.00; praca w Tarnobrzegu i okolicach, w razie potrzeby także w delegacji
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 01.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Zawód:
    • Monter konstrukcji stalowych (wymagany staż - [cbop.i18n.stazSerializer.lata]: 2)
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: Znajomość rysunku technicznego, umiejętność obsługi elektronarzędzi.
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: kontakt przez PUP
      Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
      Adres: 1 Maja 3, 39-400 Tarnobrzeg, powiat: m. Tarnobrzeg, woj: podkarpackie
      Osoba do kontaktu: Marta Lewicka-Kowalik
      Numer telefonu: 158230030 w. 111
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: skierowanie
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      przygotowywanie posiłków typu fast food, kebab, dbanie o porządek, krojenie mięsa praca w godz. 10-18, 17-1
      StPr/24/0528
      data rozpoczęcia pracy od 15.05.2024
      wynagrodzenie od od 4 242 PLN

      wymiana i naprawa opon Praca w godz 8-16
      StPr/24/0519
      data rozpoczęcia pracy od 24.04.2024

      Sprzedawca (praca w godzinach 5.30-13.30; 13.30-21.30 Sklep Gama Tarnobrzeg ul. Wyspiańskiego 1)
      StPr/24/0524
      wynagrodzenie od od 4 250 PLN

      Nauczanie języka polskiego w szkole podstawowej, 18/18 etatu
      StPr/24/0522
      data rozpoczęcia pracy od 01.09.2024
      wynagrodzenie od od 4 300 PLN

      Prowadzenie lekcji wychowania fizycznego w szkole podstawowej, 18/18 etatu
      StPr/24/0523

      praca stacjonarna przy wysposażaniu rozdzielnic elektrycznych
      StPr/24/0516
      data rozpoczęcia pracy od 23.04.2024

      Dbanie o bezpieczeństwo klientów sklepu, ochrona obiektu i znajdującego się w nim mienia, wizualne nadzorowanie budynku przy użyciu specjalnego oprogramowania komputerowego, prowadzenie rejestru zdarzeń.
      311645
      data rozpoczęcia pracy od
      wynagrodzenie od od 4 242

      świadczenie pomocy psychologicznej dzieciom (w tym z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności) oraz ich rodzicom
      StPr/24/0503
      data rozpoczęcia pracy od 22.04.2024
      wynagrodzenie od od 2 100 PLN

      szycie firan i zasłon
      StPr/24/0470
      data rozpoczęcia pracy od 02.05.2024

      Nauka jazdy praktycznej kategorii C, C+E
      StPr/24/0474
      data rozpoczęcia pracy od 06.05.2024
      wynagrodzenie od od 30 PLN